Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ŚLUBOWANIE KLASY I

ŚLUBOWANIE KLASY I

W dniu 13 października 2022 po przygotowaniach trwających ponad miesiąc UCZNIOWIE KLASY I złożyli ślubowanie. Wychowaczyni klasy Pani Bożena Gajos oraz starsi Koleżanki i Koledzy potwierdzili, iż nasi najmłodsi zdobyli już potrzebne do tego umiejętności.

W przygotowanej inscenizacji dzieci zaprezentowały cały wachlarz talentów od pięknie odtańczonego walczyka poprzez śpiew i recytację. Blasku uroczystości dodały piękne stroje przygotwane przez Rodziców oraz uśmiechnięte twarze pierwszaków

W uroczystej chwili uczniowie pięknie odśpiewali Hymn oraz z przejęciem powtarzali słowa ślubowania. Każdy  uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz pakiet książek dla Dziecka i Rodzica ufundowany w ramach NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA.  Waszak książka do wspaniały przyjaciel na każdy dzień. Pierwszoklasiści otrzymali także pamiątkowy upominek w formie zakładek ufundowany przez Radę Rodziców. Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Kędzierska skierowała też do uczniów słowa serdecznych życzeń.

Po pandemicznej przerwie także nowo wybrany Samorząd Ucznowski także powitał swych nowych kolegów i przekazał własnoręcznie wykonane upominki.

Naszą uroczystość swą obecnością uświetniła także emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej Pani Janina Jurkowska, która przekazała słodki upominek. Życzenia samych radosnych chwil i wspaniałych przyjaciów przekazały Radne z terenu naszych miejscowości Pani Beata Zgierska i Pani Aneta Stefaniak do życzeń zaś dołączony był słodki upominek.

Po zakończeniu części oficjalnej Uczniowie wraz z Rodzicami udali się na spotkanie w klasie.

Ta wspaniała uroczystość została przygotowana pod kierunkiem Wychowaczyni Pani Bożeny Gajos przy współpracy z Panem Piotrem Preidlem nauczycielem muzyki.

Wszystki, którzy przyczynili się do przeżycia tak wzruszających chwil Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom serdecznie dziękujemy.

Data dodania: 2022-10-17 10:24:38
Data edycji: 2022-10-17 10:58:28
Ilość wyświetleń: 242

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Warunków sprzyjających potrzeba,

tak jak roli uprawy,

aby każda istota ludzka rozwinąć się mogła w pełni,

jak ziarno dostałe, 

a te warunki ludzie wypracowują

Irena Kosmowska

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej