Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIWAK Z ANGIELSKIM

BIWAK Z ANGIELSKIM

W dniach 16 i 17 stycznia w Szkole Podstawowej w Krasieninie odbył się po raz drugi biwak z językiem angielskim dla klas ósmych. Na pierwszy tydzień ferii klasy ósme czykały już od września, uczniowie bardzo chcieli wziąć udział w biwaku z angielskim. Jego organizacja zależała od zaangażowania na lekcjach angielskiego i udało się.

Obie klasy swą przygodę rozpoczęły zajęciami z języka angielskiego. Grupy miały za zadanie wykonać różne zadania gramatyczne, na końcu których były sekretne wskazówki, potrzebne do wydostania się z Escape Room’u.

Po wyjściu z labiryntu gramatycznego, w oczekiwaniu na przepyszną pizzę wykonaliśmy sałatki, aby dostarczyć organizmowi bombę witaminową.

Po spożytym posiłku odbył się seans filmowy - oczywiście w języku angielskiem. Po odpoczynku i chwili lenistwa przyszedł czas na emocjonującą rywalizację w piłce siatkowej. Emocje sięgały zenitu, kiedy nastał czas dyskoteki szkolnej.

We wtorek uczniowie nieco zmęczeni, pełni dobrych wrażeń opuszczali szkolne mury z przekonaniem, że to był dobry początek zimowej przerwy w nauce. Teraz czas na rodzinne ładowanie akumulatorów, po feriach ostatnia prosta przed pierwszym egzaminem.

Po raz kolejny młodzi ludzie uczyli się z entuzjazmem, bawiąc się przy tym wyśmienicie, co jest niewątpliwą zasługą nauczycielki języka angielskiego i wychowawczyni klasy 8a Pani Pauliny Sulowskiej-Ratyny. Nieocenioną pomocą w organizacji wydarzenia była Pani Marzena Łucyn - Zgierska, nauczycielka biologii. 

Mamy nadzieję, że wydarzenie wpisze się już na stałe w tradycje naszej szkoły. Uczniowie klas młodszych z pewnością na to czekają.

Data dodania: 2023-01-19 08:22:58
Data edycji: 2023-01-19 20:46:21
Ilość wyświetleń: 392

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Warunków sprzyjających potrzeba,

tak jak roli uprawy,

aby każda istota ludzka rozwinąć się mogła w pełni,

jak ziarno dostałe, 

a te warunki ludzie wypracowują

Irena Kosmowska

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej