Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy
10 czerwca uczniowie klas drugich i trzecich naszej szkoły (2a, 2b, 3a i 3b) wzięli udział w pełnej atrakcji jednodniowej wycieczce do Warszawy. Wyjazd był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę, poznawania historii stolicy oraz zdobywania nowych doświadczeń.
Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Mini City, gdzie uczniowie mogli wcielić się w przedstawicieli różnych zawodów. Za swoją pracę otrzymywali wynagrodzenie, które gromadzili na specjalnych kartach płatniczych. Zarobione środki mogli następnie wykorzystać podczas zakupów w sklepie Empik.
Kolejną atrakcją było zwiedzanie warszawskiej Starówki. Podczas spaceru uczniowie spotkali kataryniarza i mogli posłuchać dźwięków tradycyjnej katarynki, poznając tym samym ciekawy element historii miasta. Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek, które będą przypominać uczestnikom o tym wyjątkowym wyjeździe.
Po pełnym wrażeń przedpołudniu wszyscy zjedli smaczny obiad, który dodał sił do dalszego zwiedzania. Następnie odwiedziliśmy Polskie Radio, gdzie uczniowie mieli okazję poznać tajniki pracy radiowca oraz poczuć się jak prawdziwi dziennikarze i prezenterzy.
Zmęczeni, ale szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia, wróciliśmy do Krasienina, zabierając ze sobą wiele pięknych wspomnień z pobytu w stolicy.
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 14:47:56
Data edycji: 2026-06-25 14:50:03
Ilość wyświetleń: 9

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Warunków sprzyjających potrzeba,

tak jak roli uprawy,

aby każda istota ludzka rozwinąć się mogła w pełni,

jak ziarno dostałe, 

a te warunki ludzie wypracowują

Irena Kosmowska

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej